fbpx

На Рівненщині на злочини щодо професійної діяльності журналістів реагуватиме спеціальний підрозділ

Діліться інформацією з друзями:

Вчора, 18 листопада, відбувся круглий стіл за участі співробітників сектору захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Рівненській області та голови Рівненської обласної спілки журналістів НСЖУ Дмитра Тарасюка. Присутні обговорили питання подальшої тісної співпраці щодо забезпечення безпеки діяльності журналістів. Повідомляє відділ комунікації поліції у Рівненській області.

Відтак, з метою комунікації та налагодження взаємодії із працівниками ЗМІ  на офіційному сайті Національної поліції України розміщена електронна адреса Департаменту захисту інтересів суспільства і держави (dzisd_media@police.gov.ua)  — гаряча лінія для повідомлень про правопорушення стосовно журналістів.

Повідомлення, які надходять на інформаційну платформу, одразу потрапляють до департаменту, який оперативно супроводжує кримінальні провадження за правопорушеннями, скоєними проти журналістів.

Поліцейські повідомили, що спільно з підрозділами дізнання злочинами, які пов’язані з перешкоджанням професійній діяльності журналістів, займається новий підрозділ, створений Департаментом захисту інтересів суспільства і держави Нацполіції України.

Так, з початку року поліція Рівненщини відкрила два кримінальні провадження за ст.171 Кримінального кодексу України. За результатами проведеного розслідування одне – закрито, іще в одному слідство триває.