Місто Рівне взяло опіку за дітей

Діліться корисною інформацією з друзями:

На оздоровлення неповнолітніх рівнян з бюджету міста цьогоріч виділили понад 1,7 мільйона гривень. Водночас дітей Рівненської громади, чиї батьки захищають Україну, у закладах освіти будуть харчувати безкоштовно.

Для діток, які мають особливі фізичні та психічні потреби, не можуть перебувати в закладах самостійно та потребують індивідуального догляду і спеціальних умов, у Рівненській громаді діє «Міська програма відпочинку та оздоровлення». В цьому році на це спрямована сума 1 759 300 грн. Впродовж червня-вересня 64 дитини вже оздоровилися і ще 10 дітей з інвалідністю отримають таку можливість до кінця року.

«Загалом протягом червня-вересня, завдяки виділеним коштам з державного та місцевого бюджетів у сумі майже 3,5 млн гривень, безоплатно отримали послуги з санаторно-курортного лікування 300 осіб (з них 69 – діти з інвалідністю)», – розповів директор Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради Сергій ЧЕРНІЙ.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

А тим часом на останньому засіданні Рівненського виконкому прийняли рішення щодо безкоштовного харчування учнів та дошкільнят Рівненської громади, чиї батьки захищали/захищають Україну в лавах ЗСУ. Зараз у Рівному 1 277 таких діток: 298 – вихованці дитсадків, 979 – учні закладів загальної середньої освіти.

Надія ПРИШЛЯК