Кольорові спотикачки для багатьох ОСББ

Пеньки від старезних верб у дворі п’ятого будинку на вулиці Генерала Безручка його мешканці перетворили на яскраві креативні об’єкти.

Раніше великі вербові гілляки в сильний буревій падали на землю, а бувало, що й на припарковані у дворі автівки. Нещодавно це місце стало безпечним і на ньому за міською програмою встановили дитячий майданчик. Але його сучасний вигляд дуже дисонував із навколишнім непорядком.

Тому навесні цього року члени правління ОСББ «Дім № 5» виявили бажання організувати суботник і впорядкувати свою прибудинкову територію. Голова правління Наталія Хомич висловилась перед мешканцями за те, щоб у дворі було гарно, небуденно. Підтримали і втілили яскраву ідею в життя передовсім молоді мамусі й татусі. Вони дружно взялися за роботу і творчо підійшли до її виконання.

– Мені теж сподобалась ця ідея,– каже управитель ОСББ «Дім № 5» Андрій Прищепа.– Тому я підібрав і виділив усі необхідні матеріали: фарби, пензлі, вапно, рукавички. Навіть вантажівку землі підвезли і розрівняли територію у дворі будинку. Заодно придбали автомобільні скати, з яких ініціативні жінки із числа мешканців будинку створили клумби.

Ось так просто колективними стараннями вирішилось одразу кілька задавнених прибудинкових проблем. Результатами залишились задоволені всі, особливо діти і перехожі. Прямуючи дворовою стежкою, їм уже не доводиться спотикатись об коріння зрізаних дерев. Воно витіювато пофарбоване у застережні контрастні кольори, а в дуплі одного з них ростуть квіти.

Тепер у планах мешканців будинку – відгородити дитячий майданчик від завсідників питейного закладу, двері якого виходять якраз у ту частину двору, де граються діти.

Марія КОРНІЙЧУК

Діліться корисною інформацією з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.