Інвестори з Польщі зустрілись з очільником Рівненщини

Діліться корисною інформацією з друзями:

Обласна влада Рівненщини працює над залученням інвесторів. Це дуже важливо для розвитку регіону, особливо у воєнний час, вважає голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Він зустрівся з потенційними інвесторами з Польщі, які працюють з побутовими відходами, зокрема, переробляють їх на добриво.
До складу іноземної делегації увійшли голова правління Meritt Group Роберт Пьотр Корнатовскі, співзасновник компанії Bio – Degra Роберт Пьотр Коронобіс, голова правління KDG Каміль Пьотр Баска.
Підприємці презентували діяльність підприємства.
Під час зустрічі також обговорили можливість реалізації інвестиційного проекту на території Рівненської області. Попередньо мова йде про два його етапи. На першому планується запустити лінію з виробництва біодобрив, які виготовляються з активного мулу. Це похідний компонент від переробки відходів. В Україні така технологія ще не використовується.
Водночас у планах на другу чергу – сортування та глибока переробка побутових відходів.

«Коли в область приходять інвестори, як наслідок, створюються нові робочі місця, ми говоримо про подальший економічний розвиток області в цілому. Це завжди актуально, особливо у воєнний час. Тому ми будемо й надалі працювати над створенням співпрацю з потенційними інвесторами», – підсумував Віталій Коваль.