fbpx
Руки і долари

Протягом року на Рівненщині 14 підприємств погасили заборгованість по зарплаті

Діліться інформацією з друзями:

За минулий рік боржники погасили понад 15 млн грн. У тому числі повністю ліквідовані борги по зарплаті працівникам 14 підприємств Рівненщини в сумі 5,1 млн грн.

Загалом заборгованість із виплати заробітної плати в області протягом року знизилася на третину.

Про це повідомив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Костянтин Мокляк, який разом із представниками регіонального відділення Держпраці взяв участь у загальноукраїнській селекторній нараді з питань заборгованості.

«З початку року в області провели 56 засідань тимчасових комісій, де заслухали 70 звітів керівників підприємств-боржників, яких попереджено про персональну відповідальність за порушення строків. У результаті цієї роботи людям виплатили понад 15,2 млн грн», – розповів Костянтин Мокляк.

Суттєву роль у роботі з боржниками відіграють заходи контролю. Як повідомила заступниця керівника регіонального відділення Держпраці Алла Рижа, завдяки відновленим у 2023 році перевіркам на підприємствах вдається ліквідувати до 50% боргів по зарплаті.

Разом з тим, ще є підприємства, які продовжують боргувати людям гроші. Тому робота у напрямку стягнення заборгованості продовжується.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Тепер до укриття під час тривог можна брати з собою домашніх тварин