fbpx

Екоклуб роззувся біля господарського суду в Рівному

Діліться інформацією з друзями:

Суд з Екоклубом за ініціативою Кроноспану засідання вкотре перенесено. Судове засідання, на якому має відбутися розгляд справи по суті, за клопотанням ТОВ “Технопривід Інвест Груп” перенесено на 5 серпня.

Технопривід це обгрунтовує карантином через епідемію коронавірусу.

“Ми розраховували на те, що сьогодні врешті розпочнеться слухання по суті. Адже позивач навсібіч оголошував про намір захищати свою ділову репутацію, що ніби-то постраждала через критику активістів. Утім, засідання переноситься вже втретє, хоча опоненти можуть скористатися можливістю відеозв’язку”, – коментує Віталій Кітовський, захисник Екоклубу в суді.

Тим часом біля будівлі Господарського суду зібралося близько 20-ти прихильників Екоклубу та представників громади с.Городок, де будується деревообробний завод. Вони розташували близько 50 пар взуття біля входу, аби показати, що громадськість слідкує за процесом, навіть якщо через карантинні обмеження не може бути присутньою у судовій залі.
“Дякуємо усім, хто підтримує Екоклуб у соцмережах та приєднався до акції із взуттям біля суду, а це близько 80 осіб. Це надихає ще впевненіше відстоювати право громади на безпечне довкілля”, – юрисконсультка Екоклубу Оксана Мар’юк.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»