Дубенський пологовий не отримав кошти за допомогу породіллям із СOVID-19

Дубенський пологовий будинок досі не внесений до переліку закладів першої хвилі боротьби з СOVID-19 та не отримує відповідного фінансування. Хоч це єдиний заклад в області, де можуть народжувати жінки з підтвердженим діагнозом коронавірус.

Щоб вирішити це нагальне питання до столиці поїхали місцеві чиновники. Наприкінці минулого тижня у Києві побували міський голова Дубна Василь Антонюк з начальником департаменту охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації Олегом Вівсяником та директором КНП «Дубенський пологовий будинок» Ростиславом Андрощуком. Про це поінформували з пресслужби Дубенської міськради.

Нагадаємо, Дубенський пологовий – єдиний в Рівненській області, що надає допомогу в пологах хворим на коронавірус. Але з незрозумілих причин не включений до переліку закладів першої хвилі боротьби з СOVID-19. Внаслідок цього мед заклад не може укласти договір на пакет медичних послуг та отримати відповідні кошти.

У зв’язку з цим відбулася зустріч представників Рівненщини із заступником Міністра охорони здоров’я, головним державним санітарним лікарем України Віктором Ляшком.

За підсумками перемовин учасники делегації отримали від високопосадовця запевнення, що проблема буде вирішена позитивно.

Джерело: https://dubno.rayon.in.ua/

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: