До Рівного прибув ще один новий тролейбус

Придбання чергового із серії новеньких тролейбусів синього кольору, за що журналісти назвали їх «синьою мрією», стало непомітною, навіть буденною подією в житті міста. Видно, до хорошого справді швидко звикають. Отож, і рівняни, особисто відчувши, що таке комфортна їзда, поповнення електротранспортного парку сприймають як належне. А тим часом міська влада не збирається зупинятися на досягнутому. Попереду – якщо й не наполеонівські, то все одно грандіозні для Рівного плани.

Новий тролейбус, зі слів директора КП «Рівнеелектроавтотранс» Валентина Ткачука, скоріш за все, курсуватиме по третьому маршруту: Мототрек – Залізничний вокзал.

© Газета “7 днів” / Директор КП «Рівнеелектроавтотранс» Валентин Ткачук.

– Сподіваємося,– каже Валентин Миколайович,– що впродовж місяця отримаємо відповідно до договору ще один новенький тролейбус. Натомість два старі спишемо з автопарку, оскільки вони і морально, і фізично своє відпрацювали.

Куплені тролейбуси відповідають усім вимогам: низький рівень підлоги, є відкидний пандус для заїзду людей з обмеженими можливостями, використання якого контролює кондуктор. У салоні також передбачене місце для людей з візками. У водія є кондиціонер і можливість проводити оповіщення в салон. Спереду, ззаду та збоку тролейбус оснащений інформаційним табло.

Тож парк електропідприємства вже має 15 нових тролейбусів. Невдовзі прибуде ще 16-й.

Оксана ПИЦЬКА

Пряма мова

Міський голова Рівного Володимир ХОМКО:

– Продовжуємо купувати нові тролейбуси. У цьому році виділили 10 мільйонів гривень, за які придбали дві одиниці електротранспорту спільного україно-білоруського виробництва («Южмашу» і «Белмашу»). Вартість кожного з них за результатами торгів – 4 мільйони 900 тисяч гривень. Один тролейбус уже в Рівному, проходить обкатку. А інший привезуть з Дніпра за тиждень-другий. Таким чином пересувний парк КП «Рівнеелетроавтотранс» поповниться ще двома сучасними низькопідлоговими тролейбусами. Але це ще не все, бо нові тролейбуси ми будемо купувати і наступного року, і далі, бо міський електротранспорт для нас пріоритетний.

Діліться корисною інформацією з друзями: