fbpx

Для працевлаштування за кордоном вже не потрібно платити посередникам

Діліться інформацією з друзями:

В Україні почав діяти закон “Про зайнятість населення”, відповідно до якого компаніям, які надають послуги з працевлаштування відтепер забороняється брати оплату за послуги із працевлаштування за кордоном. Послуги з працевлаштування оплачуватиме працедавець.

“Суб’єктам господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, забороняється отримувати від громадян, яким надано зазначені послуги, гонорари, комісійні та інші винагороди. Оплата послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном здійснюється роботодавцем, якому надано такі послуги” — йдеться у повідомленні Міністерства економіки України. 

Тепер суб’єкт господарювання, який надає послуги з посередництва, зобов’язаний безоплатно надавати громадянам України консультації та інформацію про переваги легального працевлаштування за кордоном, характер майбутньої роботи, умови та розмір оплати праці, умови проживання в державі перебування, наявність міжнародних договорів (угод) у сфері працевлаштування та соціального забезпечення, укладених між Україною та державою працевлаштування.