Найкращі бізнес-плани, складені у Рівному, змагатимуться за мікрогранти

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному вчаться складати бізнес-плани претенденти на отримання фінансової допомоги від держави для успішного відкриття власної справи.

На базі Рівненського ЦПТО ДСЗ за напрямком «Створення бізнес-плану в рамках мікрогрантів для відкриття або розвитку власної справи» протягом 3 днів слухачі працюють з досвідченими викладачами – сертифікованими тренерами за програмами Міжнародної організації праці. Мешканці Кіровоградщини, Київщини, Житомирщини та Рівненщини вивчають сучасний курс із пошуку бізнес-ідеї, маркетингової стратегії, оподаткування, планів та фінансових результатів господарської діяльності.
37-річна Альона Нікулішина, яку Дубровицька філія Рівненського обласного центру направила на навчання, дізналася про конкурс від свого батька, який прочитав про це у соцмережах. Родина думала про розвиток невеликого сімейного бізнесу. У магазин «М’ясний дар» планувалося поставити обладнання для переробки та фасування сировини. Донька підприємця вирішила сама стати підприємцем.

«Коли розширимо діяльність, візьмемо на роботу двох працівників. Саме ці витрати – закупівля обладнання та створення робочих місць потребують додаткових коштів. Хочу виграти конкурс і отримати фінансову підтримку», – поділилася слухачка.

Анатолій Грановський уже кілька років випікає хліб для громади Козина на Дубенщині. Пропонує односельчанам 5 видів хліба та хлібобулочних виробів.

«Велику підтримку і допомогу надає місцева майстриня, технолог, яка володіє спеціальними рецептами випічки. Вона буде працювати на моїй пекарні, а також ще двоє робітників», – розповів слухач.

Якщо держава оцінить його бізнес-план і надасть фінансову допомогу, пекар планує розширюватися і створювати сімейний бізнес. Невелике підприємство вже має частину необхідного професійного обладнання, яке пан Анатолій придбав за власні кошти. «Наша громада найбільша в області, тому хліба нам потрібно багато!» – оптимістично налаштований пекар.

Детальніше про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua