fbpx

Дещиця сподівається на швидке відкриття Польщею кордону з Україною

Діліться інформацією з друзями:
Україна повністю і без жодних обмежень відкрила свої кордони для громадян Польщі та сподівається, що незабаром це також зробить й офіційна Варшава.

Про це за результатами XII сесії Парламентської асамблеї Україна-Польща під час спільного брифінгу з віцемаршалком Сейму Ришардом Терлецьким у польському Сеймі заявив посол України в Польщі Андрій Дещиця, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Кордон, який був закритий через епідемію, не дозволяє нам повернутися до нормальних міжлюдських та економічних відносин… Без сумніву, є необхідність зняття всіх обмежень на кордоні, його відкриття. Потреба відновити вільне переміщення людей є як з українського, так і польського боку кордону”, – заявив Дещиця.

Він звернув увагу, що український уряд ухвалив рішення зняти обмеження для польських громадян щодо подорожей в Україну, зокрема й необхідність проходити карантин.

“Тому маю надію, що переговори як під час Парламентської асамблеї так і безпосередньо з представниками польського уряду незабаром призведуть до відкриття Польщею кордону (для українців – ред.), як це було до епідемії”, – сказав Дещиця.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»