Декілька порад щоб позбутися болю в ногах

Діліться корисною інформацією з друзями:

Після важкого трудового дня фраза “ніг не відчуваю” для багатьох стає особливо актуальною. І зовсім не дивно, адже ікри, щиколотки і стопи несуть на собі вагу всього тіла.

Сьюзі Натлі, засновниця Functional Synergy Yoga Therapy рекомендує дві прості вправи від болю в ногах. Крім зняття болю, ці вправи розтягують зв’язки і покращують рухливість суглобів стопи, передає Домашний очаг.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Для початку потрібно постелити рушник на підлогу і сісти на коліна, поставивши стопи на пальці. Стопи повинні бути перпендикулярні підлозі. Перемістіть вагу тіла на п’яти, сядьте на них повністю з прямою спиною.

У другому випадку потрібно сісти так само, але пальці повинні бути підігнуті. Якщо вам боляче, нахиліться трохи вперед.

Щоб ваші ніжки не боліли, фахівець рекомендує виконувати ці дві вправи щодня по 30 секунд. Поступово збільшуйте тривалість кожної вправи до 2 хвилин.

Ще декілька порад щоб позбутися проблем з ногами

Позбутися втоми і набряків на ступнях можна за допомогою теплої ванночки з морською сіллю.

Набряки на ногах усуне відвар насіння льону: 4 столові ложки сировини залити 1 л води, кип’ятити 10-15 хвилин, поставити каструлю в теплому місці, аби відвар настоявся протягом години. Пити теплим по півсклянки 6-8 разів на день кожні дві години.

Якщо болить коліно після удару, можна лікуватися глиною. Узяти жовтої глини (не глею), розмочити її, щоб утворилася сметаноподібна маса, і накласти на хворе місце. Потім накрити поліетиленом і обгорнути теплою хусткою. Тримати не більше 1,5-2 години. Після процедури хворе місце обмити теплою водою. Лікування повторити 5-6 разів.

Якщо у вас збільшуються «кісточки» біля основи великих пальців ніг, призупинити їх ріст допоможе такий засіб.

Подрібніть п’ять великих лаврових листків, залийте їх трьома столовими ложками нашатирного спирту й настоюйте до коричневого кольору. Цю суміш щодня втирайте у «кісточки», а потім змащуйте їх йодом. На жаль, позбутися їх цілком можна лише за допомогою операції.

Якщо шкіра на п’ятах тріскається, то після кожного миття втирайте в них синтоміцинову емульсію чи живильний крем, який містить витяжку з календули (нагідки).

Олена СТРАТЮК