Дрон для ЗСУ передали вихованці рівненського «Колегіуму»

Діліться корисною інформацією з друзями:

Благодійні ярмарки для збору коштів на потреби ЗСУ тривають у школах Рівного. Школярі, батьки, учні об’єднали свої зусилля заради допомоги військовослужбовцям. Мета у всіх одна – в будь-який спосіб допомогти країні та наблизити Перемогу.

На ярмарках діти продають домашню випічку, власні доробки, навіть свої вміння. Як то кажуть, краплина до краплини – і буде море.

Так, нещодавно вихованці ліцею «Колегіум» на благодійному ярмарку  зібрали рекордну суму – понад 120 тисяч гривень. І вже сьогодні, 22 вересня, діти передають військовим придбаний на зібрані кошти дрон.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Активна позиція учнівськоі молоді, небайдужість батьків та підтримка керівництва навчального закладу – це формула, яка допоможе збудувати нову Україну і сформувати новий світогляд у сучасної молоді.

У кожного зараз свій фронт, каже мама Юлія, в якої у ліцеї «Колегіум» навчається двоє доньок. Вона віднайшла свій спосіб допомогти дітям на ярмарку.

“Наша родина завжди підтримує ініціативу навчального закладу і долучається  до таких благодійних заходів. Допомагаємо, як можемо. Як на мене – головне бажання. Особисто я вирішила згадати, як-то заплітати канікалони. Охочих виявилося багато. Ніби звичайна справа, проте за дві години вдалося надонатити майже дві тисячі гривень”.

У «Колегіумі» таких батьків  багато, кажуть вчителі. До них часто доєднуються друзі, знайомі, родичі… Головне – власним прикладом продемонструвати дітям, що це важливо. Важливо для наближення Перемоги.

«Наші діти швидко подорослішали, на жаль. Майже у кожного  на фронті є рідня, тому до збору коштів учні ставляться відповідально», –  зазначає вчителька іноземної мови Жанна Кирилюк. І додає: ціль допомогти країні об’єднала усіх – без винятку.   Як результат на крайній благодійній ярмарці нашого «Колегіуму» вдалося  зібрати рекордну суму. Це наша маленька спільна перемога.

Попереду ще багато роботи, адже потреби на передову лишаються, кажуть члени учнівського парламенту. Більше того,  учні 11-Б класу вже планують наступний збір коштів. Обіцяють підійти до справи креативно і здивувати. Придбаний дрон звичайно добре, але він, як і будь-яка техніка, має свій термін експлуатації – по дорослому розмірковують діти. А наближається зима, потрібно думати про теплий одяг та взуття для військових…

Війна відкрила істинну природу кожного українця, кажуть колегіанти. Вона дала зрозуміти нам більше про себе. У когось проявився архетип воїна,  у комусь – архетип матері, у комусь – служителя.

Тож віримо, що невдовзі вихованці навчального закладу порадують військових новим подарунком.

Ми ж продовжуємо вірити ЗСУ, вірити в Україну, вірити в Перемогу.

Далі буде….

Це слайдшоу вимагає JavaScript.