Верес здобув перемогу в останньому матчі сезону

Рівненський «Верес здобув переконливу перемогу над командою з Горішніх Плавнів – «Гірник-Спорт» у заключному матчі нинішнього сезону Першої ліги – 2:1.

На цей матч  приїхали усього тринадцять футболістів «Вереса», адже більшість його лідерів отримали відпустку. Поєдинок для обох команд не мав ніяких турнірних завдань, адже тиждень тому рівняни вже відсвяткували чемпіонство, а господарі за жодних обставин не могли опуститися нижче дев’ятої позиції у турнірній таблиці.

Тим не менше, «Верес» розпочав гру набагато активніше за «Гірник-Спорт» і дуже швидко відкрив рахунок – на 27-ій хвилині м’яч після удару Валерія Кучеров рикошетом від Богдана Чуєва залетів у ворота «гірників» – 0:1.

До перерви рахунок, попри явну перевагу гостей, не змінився. А в другому таймі Віталій Дахновський точно пробив з-за меж штрафного майданчика, а воротар господарів Роман Жмурко не зумів зреагувати — 0:2.

У компенсований час «Гірник-Спорт» відіграв один м’яч – відзначився Назарій Богомаз.