В Будапешті на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед кадетів українці посіли 2-ге місце

В Будапешті закінчився чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед кадетів. Українська збірна завоювала 2-ге загальнокомандне  місце серед 30 країн.

Про це написав голова Рівненської  ОДА Віталій Коваль.

В загальнокомандному заліку українська збірна взяла срібло. Наша команда поступилася лише Грузії, але обійшла росіян. У складі збірної: дві золотих, дві срібних, одна бронзова медалі та п’яте місце.

Серед представників української команди був і спорсмен з Рівненщини. Борець Артур Бойчук з Рівного виступав у категорії 110 кг.

До речі, старший тренер збірної – костопільчанин Дмитро Шевчук.

– Пишаюся результатами наших борців. Приємно, що тренери готують переможців, а молоді спортсмени звикають до високих досягнень. Переконаний, рано чи пізно серед них обов‘язково будуть олімпійські чемпіони! – написав Коваль.