Рівненський “Кардинал” закінчив рік поразкою

Останній у нинішньому календарному році поєдинок футзальної екстра-ліги Рівненський “Кардинал-Рівнестандарт” зіграв у Харкові з командою “Viva Cup”.

Зовсім недавно команди зустрічалися у Рівному, і тоді переконливою була перемога рівнян – 4:0. Чого не трапилося у звітній зустрічі.

Вже на 8-ій хвилині, коли рівняни програвали – 0:1, був видалений воротар “кардиналівців” Ілля Бакінський. Місце у воротах зайняв юний Дмитро Дяченко, але господарі реалізували чисельну більшість. Атаки господарів накочувалися на ворота рівнян одна за другою і вже до перерви вони вигравали – 4:0.

І хоча у другому таймі Богдан Новак забив два голи у ворота харків’ян, та це не врятувало ситуації.

На кінці зустрічі господарі відзначився ще один раз. Граючий тренер “Кардинала” Олександр Бондар спершу помилився, віддавши неточну передачу, а потім рукою вибив м’яча, який летів у порожні ворота. Вилучення і пенальті у ворота гостей, яке реалізували харківяни. Вони здобули впевнену перемогу – 5:2 і обійшли рівнян у турнірній таблиці.

Перший матч у новому році “Кардинал-Рівнестандарт” зіграє 9 січня, приймаючи хмельницький “Сокіл”.