Рівненському “Вересу” не вдалося встояти перед чемпіоном України

Дива не сталося. Рівненський “Верес” у своєму другому матчі Чемпіонату української прем’єр-ліги на столичному олімпійському без варіантів поступився чемпіону України київському “Динамо”.

Вже на 6 хвилині зустрічі кияни вигравали 2:0. Голи забили Денис Попов та Денис Гармаш.

І надалі динамівці володіли беззаперечною ініціативою, яка вилилася у третій гол. За кілька хвилин до перерви відзначився захисник киян Олександр Тимчти.

У перерві тренери обох команд зробили кілька замін, але характер зустрічі не змінився.

Рівнянам вдалося таки наприкінці зустрічі забити гол, але з положення поза грою.

Крапку у грі поставив Віктор Циганков, який чітко реалізував пенальті призначення за грубу гру рівняння Дмитра Немчанинова проти самого Віктора.

Отож 4:0. Київське “Динамо”  розпочинає сезон з впевненої перемоги.

А Рівненський “Верес” в активі має один пункт за нічию з ковалівським “Колосом” і готуватіметься до суботнього поєдинку у Львові з місцевим “Рухом”.