Рівненські футзалісти здобули перемогу у Кубковому матчі

В 1/8 фіналу Кубка України з футзалу зустрілися два  суперники,  географічні сусіди –  “Любарт-Луцьк” і “Кардинал-Рівнестандарт”.

Перший матч відбувся у Луцьку і викликав небувалий ажіотаж серед волинських вболівальників. До речі, на гру приїхала і величезна кількість рівненських прихильників футзалу, які гаряче підтримували свою команду протягом  матчу.

Господарі першими відкрили рахунок – на 2-ій хвилині вихованець рівненського футболу Роман Дацюк вразив ворота рівнян. Але Роман Горпинич згодом  вирівняв становище. На 15-ій хвилині команди обмінялися голами – у лучан відзначився Владислав Сизик, у рівнян – Богдан Новак. Рахунок першого тайму – 2:2.

Після відпочинку забивали лише рівняни. Роман Горпинич відзначився на 22 хвилині, а довів справу Михайло Волянюк, який ще двічі вразив ворота волинян. Таким чином, 5:2 – у першій кубковий зустрічі “Кардинал-Рівнестандарт” отримав перемогу. Повторна гра 9 лютого у Рівному.