Рівненські баскетболісти поступилися волинським

Не вдалося БК «Рівне» продовжити переможну серію у Луцьку. Після феєричної перемоги напередодні, у суботу, у недільному поєдинку рівненські баскетболісти поступилося «Старому Луцьку-Університету» – 71:89.

Волиняни, які піймало облизня у першій грі, на повторну виходили вкрай мобілізованими. І хоча перша чверть залишилася за гостями (19:18), надалі правили бал саме господарі. Трохи-потроху «студенти» не лише вирівняли рахунок, а й почали відриватися. На велику перерву команди пішли вже за переваги волинян (42:33), яка і надалі зростала. Отож, фінальний свисток зафіксував реванш господарів над гостями. До слова, найрезультативнішим у їхньому складі став вихованець костопільського баскетболу Дмитро Швагринський – 20 очок і 14 підбирань.

У нас відзначився Василь Федорчук – 18 пунктів, 13 «назбирав» Євген Коровяков, 10 – Дмитро Тимощук.

Незважаючи на поразку, рівняни залишаються на другій позиції і за два тижні прийматимуть свого переслідувача – южненський «Хімік-2».