fbpx

Дзюдоїсти України виступатимуть на Чемпіонаті Світу попри участь росіян

Україна заявилася на Чемпіонат з дзюдо, незважаючи на бойкот змагань під егідою міжнародної федерації.

Початковий склад команди включав 10 дзюдоїстів: 6 чоловіків та 4 жінки.

Україну представлятимуть Артем Лесюк (60 кг), Богдан Ядов (66 кг), Геворг Манукян, Сергій Кривчач (обидва – 81 кг), Артем Бубір (90 кг), Яків Хаммо (понад 100 кг), Дар’я Білодід (57). кг), Анастасія Антипіна (63 кг), Наталія Чистякова (70 кг), Єлизавета Литвиненко (78 кг).

Турнір пройде з 6 по 12 жовтня в Узбекистані, в місті Ташкент.

“Заявка України на Чемпіонат світу з дзюдо подається з випередженням графіка. Що буде, якщо Росію і Білорусь допустять? Моя позиція – Україна не повинна брати участь. Остаточне рішення прийматиме федерація, але я думаю, що ми збережемо цю позицію, а не брати участь”, – прокоментував він заявку, подану головним тренером збірної України Віталієм Дубровою.

2 березня Міжнародна федерація дзюдо оголосила, що російські спортсмени зможуть виступати на міжнародних змаганнях під прапором організації. 14 березня прес-служба Федерації дзюдо Росії повідомила, що російські дзюдоїсти призупинили виступи на змаганнях під егідою IJF і Європейського союзу дзюдо.

11 червня стало відомо, що російські спортсмени зареєструвалися для участі в турнірі Grand Slam з дзюдо в Улан-Баторі, і незабаром їх допустили до Олімпіади.

24 червня Федерація дзюдо України заявила, що українська збірна не виступатиме під егідою IJF, яка відмовляється усувати росіян.

Джерело: сайт