fbpx
ТОП-5 вакансій від Рівненської обласної служби зайнятості

ТОП-5 вакансій від Рівненської обласної служби зайнятості

Діліться інформацією з друзями:

Найбільше роботодавці Рівненщини на сьогодні потребують кваліфікованих робітників з інструментом, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, працівників сфери торгівлі та послуг.

Серед актуальних вакансій, що є у базі даних Рівненської обласної служби зайнятості наразі найбільш затребуваними є:

  • продавці продовольчих та непродовольчих товарів,
  • швачки,
  • водії автотранспортних засобів різних категорій,
  • кухарі,
  • підсобні робітники.

У січні-травні 2024 року загальна кількість вакансій в Рівненській обласній службі зайнятості становила 6,9 тис. вакансій, з них 61,1% вакансій укомплектовано обласною службою зайнятості. Станом на 21 червня 2024 року у базі вакансій Рівненського обласного центру зайнятості 1,9 тис. пропозицій роботи. У середньому на 1 вакансію претендували 3 безробітних.

З пропозиціями працевлаштування можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ на сайті Рівненського обласного центру зайнятості у рубриці «Шукаю роботу».

Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.

Рівненський обласний центр зайнятості

Довідки за тел. (096) 539 53 59

Читайте також: Нові професії у Центрі профтехосвіти Рівненщини отримали понад 200 ветеранів війни