fbpx

Відомо, хто очолить Денний центр соціально-психологічної допомоги

Діліться корисною інформацією з друзями:

На сьогоднішньому засіданні депутати обрали директора КЗ «Денний центр соціально-психологічної допомоги». Заклад продовжить очолювати Олена Бобровська. Вона була єдиною кандидаткою на посаду. Голова обласної ради укладе з нею контракт на один рік.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Про це повідомляється на сайті Рівненською обласної ради.

Зауважимо, що Олена Бобровська у 2021-2022 рр. була завідувачем відділення консультативної служби для постраждалих від насильства КЗ «Рівненський центр соціально-психологічної допомоги», а з січня 2023 року вона працювала на посаді директора КЗ «Денний центр соціально-психологічної допомоги». За цей час на базі закладу відкрили «зелену кімнату». Це простір для проведення слідчих дій за сучасними та ефективними формами роботи з дітьми. Там надають соціально-психологічну та правову допомогу дітям уразливих категорій, які потерпіли від злочинів або стали їх свідками. Кімната створена, щоб запобігти повторній травматизації психіки дитини в процесі опитування.

Упродовж 2023-2024 років в Денному центрі соціально-психологічної допомоги Олена Бобровська планує створити та облаштувати «кризову кімнату» – безпечне місце для короткострокового або цілодобового перебування людей, які постраждали від домашнього насилля. Це має бути спеціально обладнане приміщення, забезпечене необхідними зручностями й призначене для надання комплексних послуг таким особам. Відкриття “кризової кімнати” – є одним з етапів формування повноцінної системи протидії насильству в громаді Рівненської області.

Також в закладі мають надавати допомогу за принципом «єдиного вікна». Йдеться про комплексну безоплатну допомогу спеціалістів для людей, які постраждали від домашнього насильства.

Фото: Рівненська обласна рада.

Читайте також: Оксана Скляр продовжить очолювати Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр