fbpx
Учні тренуються зі зброєю.

В Україні можуть запровадити початкову військову підготовку учнів до збройного захисту

Діліться інформацією з друзями:

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт щодо удосконалення системи початкової загальновійськової підготовки №11092.

Про це повідомляє “Судово-юридична газета”.

Під час обговорення члени Комітету підтримали законопроєкт та наголосили на тому, що його ухвалення сприятиме вдосконаленню початкової військової підготовки та військово-патріотичного виховання української молоді.

Зокрема, пропонується передбачити, що початкова загальновійськова підготовка громадян України здійснюється з метою формування у громадян первинних загальновійськових знань і спеціальних компетентностей стосовно оборонної свідомості, ознайомлення громадян з місцем і роллю громадянина у зв’язку з усвідомленням свого обов’язку щодо збройного захисту України.

Початкова загальновійськова підготовка реалізується на третьому рівні повної загальної середньої освіти та проводиться в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти та інших закладах освіти, що мають ліцензію.

Пропонується замінити поняття «допризовна підготовка» поняттям «початкова загальновійськова підготовка».

Читайте також: Психологи Рівненщини переймали досвід ізраїльських колег