У “Євро-Арт” Рівне відкривається виставка Ірини Тищук

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

 

У малих залах галереї європейського живопису «Євро-Арт»  Рівне, проспект Миру 4, відкривається виставка Ірини Тищук «…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ»

Персональна виставка Ірини Тищук «…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ» триватиме з 21 жовтня по 15 листопада 2020 року.

У кожного своє покликання. Важливо вміти це покликання розпізнати і мати змогу практикувати у житті…

При спілкуванні з Іриною Тищук (1981 р. н.) напрошується важлива характеристика її темпераменту — запальна до роботи. Пройшовши через численні та важкі випробування у житті, художниця своєю творчістю проорює власну борозну на мистецькому полі і презентує у рамках нашого проєкту «Євро-Арт» для талановитих» свою персональну виставку «…із життя пані малярки».

Мама чотирьох дітей і «ділова жінка» у повсякденному житті, вона знаходить час для себе – для живопису, пише картини з 2016 року, відколи після багаторічної розлуки знову зустріла свого колишнього вчителя з Рівненської художньої школи Анаторлія Іваненка, який і надихнув її на подальшу творчість. «Коли я доторкнулася до живопису, то зрозуміла, що прагнула цього усе своє життя. Фарбами я можу передати те, що бачу всередині себе, навколо в цьому дивовижному світі та далеко за його межами», – розповідає Ірина.

Сюжетами її картин стають окремі моменти «…із життя пані малярки». Авторка пояснює: «Вірю, що в оточуючих нас дрібницях прихована сила натхнення. Це може бути щось дуже звичайне: грайливий промінь сонця крізь листя дерев чи навіть посмішка продав чині у магазині. Дуже важливо зважати на такі речі, бо усе наше життя, власне, і складається із таких моментів».

ВАЖЛИВО: у зв’язку із карантинними заходами презентація виставки не запланована. Водночас, ми готові забезпечити представникам ЗМІ, яких зацікавила творчість художниці, особисту зустріч з нею. Контакти арт-менеджера галереї  Юлії Савуляк: (093) 154 12 75 та (068) 463 13 97.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

Діліться корисною інформацією з друзями: