fbpx

Заводчик елітної породи собак на Рівненщині утримує собак-компаньйонів

Діліться інформацією з друзями:

Собака – друг людини: цю істину 27-річна варашанка Ольга Політаєва знає ще з раннього дитинства, адже скільки пам’ятає, стільки пов’язує себе із тваринами. Сьогодні дівчина не тільки закріпила в собі цей фундамент довіри і дружби. Наразі вона – лікар ветеринарної медицини, кінолог і заводчик рідкісної в Україні елітної породи собак – американського буллі.

– Я з раннього дитинства постійно мала справу з різними тваринами, – сміється пані Ольга. – У мене вся моя рідня така: всі ми жалісливі і завжди намагались допомогти тваринці, яка страждає – чи то ворона, чи то собака, чи то кіт. Навіть на днях моя старенька бабуся подзвонила мені – рятувати якесь бездомне кошеня. Вже як побачили страждання живої істоти, то мимо не пройдемо. Тому, звичайно, я обрала для себе ветеринарію. На навчання до Києва поїхала, не повірите, – теж зі своїм псом.

Американський буллі – нова порода собак-компаньйонів (виведена в США). Буллі виглядає собакою із міцною атлетичною статурою. Справляє враження накачаної, кремезної собаки. При цьому вона має надзвичайно м’який характер, тому підходить для утримання в сім’ях з дітьми, зберігши лякаючі риси бультерьерів і американських стаффордширських тер’єрів – саме ці породи собак задіяні у виведенні американського буллі.


На Демидівщині застрелили лебедя заради розваги(ВІДЕО)

Дієтологиня назвала кращий осінній напій для зміцнення організму


Свою маленьку Бренду Ольга з чоловіком знайшли аж в Польщі. Забронювали цуценя через інтернет у заводчиці з Польщі, вичекали ще місяць, поки маля підросте, і поїхали його забирати.

Документи на собаку  замовляли в США, бо саме там знаходиться Клуб американських буллі АВКС (American bully Kennel Club). В Україні подібними питаннями займається Клуб собаководів України. Але оскільки американські буллі – порода молода і тільки нещодавно визнана в Україні, керування подібними питаннями АВКС ось-ось має передати КСУ. 

Ольга запевняє: догляд за собакою елітної породи нічим не відрізняється від догляду за будь-якою іншою собакою.Раціон може бути як натуральним – м’ясо, овочі, яйця, так і збалансованим кормом. Однак, запевняє Ольга, останній варіант – зручніший.

Якщо ти любиш свого собаку, то, в якому б стані ти не був, – ти знаєш, що йому потрібна прогулянка. І вранці встаєш і йдеш вигулювати песика. Мати домашнього улюбленця – це велика відповідальність і дисципліна самого себе.

У нашому випадку важко назвати це бізнесом, адже ми Бренду брали для душі. Загалом все це – дуже дорого. Утримання дорослої собаки в місяць обходиться в межах 3000 гривень. Основна частина витрат йде на корм. Але наша друга собака Мілка – метис вівчарки і пітбуля, вона не вважається породистою, утримання її обходиться в ту ж саму суму, –

розповідає Ольга.

Собаки живуть в домі, це – соціалізація на рівні природності. Не тільки їх вирощують, а й виховують. Так, вони викохані, залюблені, але коли є за що, отримують наганяй, щоб не хуліганили. До вас поїде собака, яка знає, що не можна гризти електродроти в домі тощо. В подальшому цей нюанс вже не здається таким дріб’язковим.

Наразі Ольга з чоловіком у Вараші  відкривають готель для тварин. Це велика закрита територія, цілком облаштована для собак і котів. Подібного готелю для тварин у  місті нема.

Детальніше читайте https://volodymyrets.city