fbpx

Як відрізнити брендові парфуми від дешевої підробки

Діліться інформацією з друзями:

Щоб не «нарватися» на підробку парфумів, скористайтеся порадами. Найперше – купуйте духи в дорогих магазинах, де є так звані понюшки – шматочки губки чи смужечки паперу.

Картон футляра має бути цупким і якісним, всі написи – чіткими. Якщо духи «одягнуті» у целофан важливо, щоб він щільно обтягав коробку. Обов’язково має бути штрих-код.

Напис «Зроблено у Франції» англійською чи французькою мовами має бути на кожній коробці. Від покупки краще відмовитися, коли замість «Made in France» написано просто «France». Походження таких парфумів сумнівне.

Намагаючись захистити свої духи від підробки, імениті фірми замовляють оригінальні дорогі флакони зі скла чи кришталю. Чим незвичайніший флакон, тим важче його підробити. Придивіться до флакона. Фірми, котрі себе поважають, ніколи не дозволять собі флакон із нерівною поверхнею чи бульбашками повітря всередині скла. Як на коробці, так і на самому флаконі обов’язково повинна бути вказана ємність флакона. Справжні духи мають скляну (і ніколи металічну!) щільно притерту пробку, залиту смужкою лаку.

На що звертати увагу при огляді упаковки:

  1. Картон. Те, з якого картону зроблена коробка, може допомогти відразу розпізнати підробку. Знамениті виробники воліють використовувати щільний картон з перфорацією. Такий матеріал досить приємний на дотик. А на упаковці не повинно бути ніяких наклейок, так як при виробництві всі дані, написи наносяться на сам картон. А кольори відрізняються в залежності від ароматичної композиції. Але всередині картон найчастіше білий або сріблястий.
  2. Фіксатор для флакона. Імениті бренди, наприклад, Molecules, Kilian, Byredo, Lancome, Montale, Amouage Guerlain ретельно продумують конструкцію упаковок для флакона. Коробки сумлінних виробників зроблені так, щоб їх вміст всередині щільно фіксувалося. А творці підроблених парфумів бажають заощадити на внутрішній конструкції для упаковки. Також внутрішній фіксатор не повинен відрізнятися від зовнішнього.
  3. Написи на коробці. Всі букви і написи повинні бути чіткими, навіть найдрібніші. Розпливчасті написи, патьоки від чорнила – явні ознаки того, що перед вами не справжні парфуми.
  4. Також недобросовісні виробники сподіваються на неуважність клієнтів. Наприклад, замість “Made in Italy” пишуть просто “Italy”. Іноді вони припускаються помилок в написанні країн англійською мовою.
    Причому це робить усвідомлено. Таким способом виробники реплік легко можуть уникнути кримінальної відповідальності за свої дії.
    На упаковці справжніх парфумів повинна бути вказана вся інформація: назва, штрих-код, обсяг, номер партії, а також повинен бути вказаний відсоток вмісту спирту. Деякі бренди навіть вказують склад засобів. Важливо перевірити, щоб інформація на флаконі відповідала інформації на сайті бренду.
  5. Целофан. У оригінальних продуктів обгортка повинна бути щільна, але в той же час досить тонка. Кількість матеріалу має чітко відповідати розміру коробки. Целофан не повинен бовтатися. Відсутність зморшок, тріщин, подряпин на картоні – також може бути ознакою оригінальності продукту.
  6. Голограма. Бренди зі світовим ім’ям завжди наносять голограми на свої продукти з метою її захисту.

Також звертайте увагу на шви. В оригінальній парфумерії вони якісно і добре запаяні. Товщина не повинна перевищувати 5 мм. Вони розташовані або збоку, або зі зворотньої сторони обгортки з целофану. Якщо ж видніються залишки клею, а шви грубі – перед вами фальшиві парфуми.

Важливо знати, що ряд іменитих виробників відмовився від використання целофану з деяких причин. Але іноді консультанти магазинів косметики або дистриб’ютори можуть самостійно обернути продукт в целофан, щоб не допустити пошкодження упаковки. Рекомендується поцікавитися у консультанта, коли була упакована коробка.

Певну, але не повну гарантію якості духів і туалетної води може дати сертифікат відповідності.

Офіційний строк зберігання нерозпакованих духів – один рік. Фахівці стверджують, що насправді вони можуть зберігатися, не втрачаючи своїх властивостей, і три роки. Але це не про парфуми, куплені на ринку.

Перевірити якість куплених вами парфумів дуже просто: поставте покупку в холодильник. Якщо вміст помутніє, то це підробка. Сміливо несіть її назад до магазину.