fbpx

Віщий сон повернув до життя

Діліться інформацією з друзями:

Чи може наснитись віщий сон? В це важко повірити, але таки випадки бувають. Завжди читаю різні життєві історії і нарешті зважилася розповісти одну.

У моєї мами є заміжня подруга Алла. Довго вони не мали дітей, і нарешті з’явилася на світ у них довгождана донечка. Пологи були важкими, дівчинка народилася слабенькою. Назвали вони її Христинкою. Все було ніби добре. Але коли Христинці виповнилося 8 років, пішла з подружками на річку купатися, не дочекавшись дозволу. В компанії вона була наймолодшою. Подружки посперечалися, хто допливе на інший бік ріки. Христинка плавала погано, але не хотіла видаватися слабшою… І, допливши до середини, почала тонути. Врятувати її не вдалося…Горе матері Христинки було невимовне. Їй на той час вже виповнилося 42 роки, пізно вдруге народжувати. Жити більше не хотілося. Почала вона серйозно думати, як звести рахунки з життям. Але однієї ночі наснився їй дивний сон: приходить до неї Христинка у красивому рожевому платті і каже:

«Матусю, зі мною все дуже добре, не побивайся так! І в тебе все буде гаразд. Не роби дурниць. І нехай мій братик виростає щасливим. Я буду вам допомагати!»

Жінка прокинулася і не могла зрозуміти, про якого братика їй донька розповідала. Але зовсім скоро сталося диво – вона завагітніла. Народила хлопчика і назвала Богданом. Зараз йому вже три роки і з ним все гаразд. Ось так всі наші близькі, навіть померши, люблять нас і допомагають. Любов живе вічно…
Людмила ВЕЛИЧКО

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»