У Рівному висадився “Культурний десант”

Діліться корисною інформацією з друзями:
Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль зустрівся сьогодні з українським музикантом Кольою Сєргою і обговорили проект «Разом». Його мета – залучити до допомоги жителям деокупованих міст людей з центру та заходу України.

У рамках презентації проєкту, команда волонтерів «Культурного Десанту» Коля Сєрга, Саша Чемеров, Міша Крупін, Мойсей Бондаренко та арт-дует «Вони разом» сьогодні дадуть концерт у центрі Рівного.
Усі бажаючі зможуть долучитися до збору коштів на речі першої необхідності для деокупованих територій:
 Велосипеди. Це єдиний доступний вид транспорту для людей на звільнених територіях.
 Мобільні телефони. Адже у багатьох людей немає зв’язку.
 Теплі речі: ковдри, грілки, спальники, хімічні грілки, туристичні горілки і примуси. Все, що допоможе пережити зиму.
 Музичні інструменти. Бо музика допомагає внутрішньому світу вийти назовні, щоби змінити зовнішній.
 Українські книги та журнали.
«Сьогодні важливо формувати нові сенси і об‘єднувати людей ментально. Жителям східних областей показати справжню українську культуру, а західним мешканцям – розказати про жахи війни. Рівненщина продовжує виконувати тилову роль для інших регіонів України. Ми працюємо не лише на волонтерському, економічному, медичному, а й культурному фронті», – зауважив очільник області.
Нагадаємо, що «Культурний Десант» — об’єднання відомих митців, які роблять свій вклад в спільну Перемогу України. На їх рахунку вже близько 400 концертів на лінії фронту, військових госпіталях, в частинах рятувальників, у деокупованих містах.