fbpx

У Рівному створили унікальний каталог автентичних страв і напоїв

Команда ГО «Агенція сталого розвитку міста» підготувала та видала кулінарний каталог “Смакуй рівненське: автентичні страви та напої”, рецепти з якої може відтворити кожен на власній кухні.

Команда відшукала старовинні регіональні рецепти, їздила в гастрономічні мандрівки в пошуках історії виникнення та побутування автентичних регіональних страв та досліджували Рівненщину.

У різних куточках області активістам вдалося віднайти самобутні рецепти, які мають унікальну рецептуру та оповиті легендами, що передаються господинями з покоління в покоління. Навідали справжнісінький “зимовий” мацик під стріхою, сушених коропів виймали з печі, млинці замішували разом з господинею, частувалися кулішем, що півдня млів на грубці та слухали народні піснеспіви. І як бонус: свіжі чорниці у лісі, соти з диким медом, незабутні знайомства та чарівна краса Рівненщини.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У співпраці з рівненськими рестораціями вдалося реконструювати давні рецепти з елементами сучасної подачі страв. Завдяки цьому каталогу тепер можна самостійно приготувати зелений борщ з коропом та грибами, куліш з раками, полбу, потравку та запити це вівсяним кисілем, а також здивувати своїх гостей горілкою князів Острозьких. Для рестораторів, які мають бажання привносити в своє меню автентичні місцеві страви, та для тих, хто віддає перевагу гастрономічним експериментам на домашній кухні, було створено даний каталог, де можна знайти цікаві давні рецепти місцевої кухні на будь-який смак.

Проєкт «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного» створено та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. За зміст несе відповідальність лише ГО «Агенція сталого розвитку міста», і він не відображає позиції Європейського Союзу.

CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine

Бенефеціари проекту – ГО Агенція сталого розвитку міста (Україна), Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій. РІВНЕ  виконкому Рівненської міської ради (Україна), Уряд Miasto Lublin (Польща).

Переглянути весь каталог https://issuu.com/agencyforsustainabledevelopment/docs/______

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram