fbpx

Спортивний вікенд оголосив переможця конкурсу

Діліться інформацією з друзями:

Спорт – мабуть, одна з найбільш популярних, цікавих і актуальних тем у всьому світі. Він розвивається, змінюється і рухається вперед разом із людством.

Але, як і будь-яка інша сфера діяльності, він вимагає у першу чергу безпеки спортсменів. Тому у багатьох видах спорту застосовується захисна екіпіровка. А в якому виді спорту вона використовується у вигляді шоломів, чим вони відрізняються між собою визначали цими вихідними учасники 3-го туру інтелектуального конкурсу  «Спортерудит. Вікенд», що проходив на Рівненщині.Конкурс викликав значний інтерес, адже загалом у Фейсбук було охоплено аудиторію близько 3,3 тисячі! Всі 10 правильних відповідей надали  18 учасників із різних населених пунктів області. Використовуючи  програму Random серед них і пройшло визначення переможця.

Ним цього тижня став Микола Івченко (м. Рівне).

Він і отримує приз від організаторів – комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.

Вітаємо переможця! Дякуємо всім за участь у спортивному вікенді та запрошуємо до наступного туру з не менш цікавими завданнями!