Рестораторів Рівного просять представити унікальні вареники на гастрофестивалі 12 грудня

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

12 грудня в Рівному відбудеться гастрофестиваль. До участі в ньому запрошують рестораторів. Організатор: Агенція розвитку Рівного.

Оскільки захід відбуватиметься в переддень Свята Андрія, яке традиційно передбачає готування вареників, тож концептуально фестиваль присвячений саме цій страві. Рестораторів попросили в своєму меню під час фестивалю запропонувати відвідувачам унікальні вареники від шеф-кухара закладу.

Цьогоріч головна сцена буде розміщена поруч з малим фонтаном на Чайчиній Алеї (відразу ЗА кінопалацом «Україна»). Головна ялинка – на звичному місці. Місце розміщення ряду ресторацій – між головною сценою фестивалю, вздовж кінопалацу до головної ялинки.

12 грудня 2021 року на головній площі міста Рівне в Різдвяному містечку пройде гастрономічний фестиваль. Тут будуть представлені унікально-смачна кухня та сервіс ресторацій Рівного, крафтові виробництва мацику, сирів, джемів та ін. регіональних продуктів.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Під час фестивалю відбудеться насичена розважальна програма для відвідувачів, інтерактиви та перформенси, кулінарні майстер-класи та презентації страв, виступи етно-гуртів і на завершення – «запалення» Різдвяної ялинки.

 

Діліться корисною інформацією з друзями: