Чотири прості способи запобігти перегріванню ноутбука

Діліться корисною інформацією з друзями:

Однією з найчастіших проблем під час користування ноутбуком є перегрів цього гаджету. На жаль, така особливість роботи притаманна багатьом ноутбукам і призводить до сповільнення їхньої роботи чи навіть до повного відключення.

Розповідаємо про прості способи запобігти перегріву

  1. Якщо ви відчуваєте, що ноутбук почав перегріватися, а його вентилятор працює інтенсивніше, ніж звичайно, просто вимкніть пристрій. Зробіть паузу хоча б на 10 хвилин і для техніки і для себе. Цього часу вистачить, для охолодження пристрою.
  2. Щоб ноутбук не перегрівався, необхідно періодично проводити профілактичне чищення пилу, який збирається в його «нутрощах». Для його видалення можна використовувати звичайний порохотяг. Достатньо включити його (на мінімальній потужності), піднести трубку, яка поглинає пил, до кожного отвору та потримати кілька хвилин.
  3. Завжди встановлюйте ноутбук на рівну поверхню. Перебуваючи на колінах або м’яких поверхнях, вентиляційні отвори гаджету перекриваються. Тому перегрівання відбувається швидше. Щоб допомогти вентилятору працювати більш ефективно, можна робити проміжок між ноутбуком і поверхнею, на якій він знаходиться. Для цього досить підкласти під його корпус, наприклад, кілька гумок.
  4. Не пошкодуйте грошей та придбайте спеціальну охолоджувальну підставку для ноутбука. У неї вбудовані спеціальні вентилятори, які додатково охолоджуватимуть ваш гаджет. Бажано, щоб вони оберталися зі швидкістю не менше 1400 обертів на хвилину.

читайте також: