Сьогодні останній день реєстрації на Забіг у вишиванках у Рівному

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Нагадуємо, що сьогодні останній день реєстрації на Забіг у вишиванках! Вже завтра, у день 30-річчя Незалежності України у Рівному відбудеться 6-ий забіг у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2021».
Старт забігу о 09:00 з Театральної площі.
Цьогоріч організатор забігу у Рівному – Rivne Running Club – підготував для учасників багато сюрпризів. Для прикладу, стартовий пакет учасника включатиме: номер з чіпом, футболку-вишиванку, освіжаючі напої від партнера, а також унікальну пам’ятну медаль, яку отримають всі фінішери.

Зареєструватися на забіг можна онлайн до 13.00 23 серпня за посиланням: https://runstyle.net/events/rivne-patriotic-run-2021/ або з 15:00 до 20:00 23 серпня 2021 року у приміщенні кав’ярні-пекарні «Львівські круасани» за адресою м.Рівне, вул. В.Чорновола, 1.
УВАГА! В день забігу 24 серпня реєстрація проводитися не буде! В день забігу з 07.00 до 08.30 на місці старту буде проводитися лише видача стартових пакетів вже раніше зареєстрованим учасникам.
Попри те, що маршрут забігу залишиться незмінним із попередніми роками – змінюється місце старту та фінішу – цьогоріч учасники розпочинатимуть та завершуватимуть біг на Театральній площі.
До слова, забіг відбудеться на двох дистанціях: 2,5 км (1 коло) та 10 км (4 кола). На кожній із дистанцій встановлений ліміт учасників: не більше 300 на 2,5 км та не більше 200 осіб на 10 км.
Маршрут забігу: Театральна площа – майдан Незалежності- вул. Міцкевича – проспект Миру – вул. Набережна – вул. Сагайдачного – вул. Соборна – Театральна площа.
Діліться корисною інформацією з друзями: